حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لپه / قیمت لپه امروز در بازار کشور

قیمت لپه امروز در بازار کشور

مشاوران فروش بازرگانی الیزا اقدام به ارایه لیست قیمت لپه امروز کرده اند. جهت دریافت قیمت روز لپه آذرشهر در بازار کشور بصورت فله و عمده می توان لیست قیمت زیرا با جزئیات مطالعه نمود.

قیمت لپه امروز در بازار کشور چند است؟ آیا قیمت لپه ایرانی و وارداتی تفاوتی با یکدیگر دارد؟ میزان واردات و مصرف لپه خارجی (اتیوپی، استرالیا، تانزانیا و غیره) به کشور چه مقدار است؟ از چند طریق می توان انواع مختلف لپه را خریداری نمود؟

لپه به عنوان گروهی از حبوبات، در سبد غذایی همه خانواده های ایرانی یافت می شود. در این مطلب به قیمت روز این محصول در انواع ایرانی و خارجی، اشاره خواهیم داشت. و میزان مصرف آن را به عنوان زیرمجموعه ای از حبوبات را بیان خواهیم نمود.

قیمت لپه امروزقیمت لپه امروز چند است؟

قیمت لپه هیچ گاه در بازار ثابت نبوده و نیست. و بسته به عواملی تغییر می کند. قیمت لپه امروز در بازار کشور به شرح زیر است. در روزهای آینده ممکن است قیمت و موجودی انواع لپه در بازار باز تغییر کند.

به دلیل آشفتگی در بازار حبوبات کشور، ممکن است قیمت روز لپه درون سایت آپدیت نشده باشد. تماس تلفنی، تلگرامی و واتساپی به شما در دریافت قیمت کمک خواهد کرد.

لیست قیمت حبوباتچه نوع لپه ای در بازار به فروش می رسد؟

زمان خرید لپه، به انواع لپه خارجی و ایرانی در بازار برخورد می کنیم.

 • لپه ایرانی

لپه ایرانی (معروف به لپه آذرشهر) در آذرشهر تبریز تولید می شود. کیفیت درجه یک و قیمت بالایی دارد.

 • لپه وارداتی

انواع لپه یا به صورت آماده از دیگر کشورها وارد می شود. و یا نخود لپه آن از دیگر کشورها وارد می گردد و در آذرشهر تبریز (قطب تولید لپه) به لپه تبدیل می شود.

در نمودار زیر میزان واردات لپه آماده را از گمرکات کشور مشاهده می کنیم.

قیمت لپه امروزانواع لپه خارجی و میزان مصرف آن؟

لپه خارجی در بازار ایران معمولا محصول فرآوری شده نخود لپه خارجی است. انواع لپه وارداتی که در ایران تولید می شود به شرح زیر است، که میزان مصرف آن نیز در نمودار آمده است.

 • لپه اتیوپی
 • لپه تانزانیا
 • لپه استرالیا
 • لپه روسی
 • لپه کانادا

مشاهده میکنید که مصرف لپه اتیوپی به تنهایی از نوع ایرانی نیز بالاتر است. این به دلیل قیمت و کیفیت مطلوب لپه اتیوپی است. انواع لپه خارجی کیفیت و قیمت های متفاوتی دارد. که البته توضیحات کامل در مورد تفاوت کیفیت و قیمت انواع لپه را می توان در مقاله انواع لپه مطالعه کرد.

انواع لپه

انواع لپه

در بسته بندی دیگر، لپه دارای سه نوع ریز و درشت و درهم است. که به ترتیب گفته شده کیفیت و قیمت بالاتری داراست.

قیمت لپه امروز

فروش لپه به روش های مختلف

فروش اینترنتی لپه در کنار فروش سنتی آن، موجب شده دسترسی خریداران به انواع لپه ایرانی و خارجی در تمامی کشور آسان باشد. بازرگانی ما عرضه کننده انواع لپه با خدماتی به شرح زیر است:

 1. فروش خرد و عمده لپه ایرانی
 2. فروش خرد و عمده لپه خارجی
 3. فروش سنتی لپه (حضوری)
 4. فروش اینترنتی لپه (غیرحضوری)

جهت خرید لپه، فروش لپه و یا هر نوع سوالی در مورد لپه و نحوه خرید و فروش و فعالیت در آن می توان با مشاورین در تماس بود. بازرگانی ما علاوه بر لپه، در زمینه تمامی حبوبات فعال است.

مزایای زیادی که فروش اینترنتی لپه در سال های گذشته داشته است منجر شده است که بسیاری از خریداران و فروشندگان لپه در بازار کشور به این سو رو بیاورند و خرید و فروش های رضایت بخشی را نیز تجربه کنند.

فقط بایستی دقت کرد که به مراکز معتبر اینترنتی مراجعه نمود و این نکته را به خاطر سپرد که همیشه قیمت پایین نشانه اعتبار یک مجموعه نیست!

قیمت امروز لپه

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لپه در تهران

مرکز اصلی خرید و فروش لپه کانادایی

مرکز فروش حبوبات کانادایی، آماده خرید و فروش لپه کانادایی بطور مستقیم است. خریداران و …

تماس واتس اپ
حبوبات داریا